Войти  |  Добавить сайт


www.instagram.com/khom1ch
Михаил Хомич отзывы

Добавлен: 2023.09.29

Михаил Хомич отзывы

 
Категории: Прочее
 
Михаил Хомич - это человек, обладающий глубокими знаниями и богатым опытом в сфере товарного бизнеса. Его профессиональные навыки и экспертиза вызывают восхищение. Он является успешным предпринимателем и узнаваемой фигурой в своей отрасли.

Михаил всегда готов поделиться своими знаниями и опытом с другими. Его путь к успеху - это история упорства, решимости и стремления к самосовершенствованию.

Помимо этого, Михаил известен своей доброжелательностью и готовностью помочь. Он активно участвует в благотворительных и общественных инициативах. Его доброта и готовность к сотрудничеству делают его не только успешным бизнесменом, но и человеком с открытым сердцем.

В итоге, Михаил Хомич - это выдающаяся личность, достигшая замечательных результатов в бизнесе, и служащая примером для других своими действиями и качествами характера.
 
 


 

Отзывы

( 13 )Средняя оценка - 9,3   из 10 Добавить отзыв  

Тарас
23 ноя
Я вже довгий час займаюся бізнесом, але завжди шукаю нові способи для його розвитку. Курси Михайла Хомича надали мені розуміння товарного ринку та нові стратегії для збільшення прибутку. Рекомендую всім, хто хоче залишатися на вершині в цій галузі.
10
Курс від Хомича
22 ноя
Курс повністю змінив моє розуміння товарного бізнесу. Застосовуючи знання з оптимізації закупівель і ціноутворення, я зміг значно поліпшити свою прибутковість. Тепер мій пасивний дохід від продажів в інтернеті становить близько $2,000 щомісяця. Це більше, ніж я очікував, і я дуже вдячний за такі практичні та ефективні знання.
10
Мой отзыв
21 ноя
Работая в сфере управления продажами, я всегда ищу способы улучшения своих навыков. Курсы Михаила Хомича помогли мне глубже понять нюансы товарного бизнеса и привнести новые стратегии в работу нашей команды. Очень ценный опыт для управленческого роста.
10
Курс от Хомича
20 ноя
Курс Михаила Хомича дал мне именно то, что нужно для старта в бизнесе. Спасибо!
10
Михайло Хомич відгук
17 ноя
Ефективно і корисно. Отримав більше, ніж очікував.
10
Capt. Price
14 ноя
Устал работать на заурядной работе, захотелось чего-то нового. Посчитал товарку очень перспективным направлением. Прошел курс *Метод Хомича* от Михаила Хомича. Очень понравилась опытность Ментора, видно что в этом деле не первый год. Инфа подана очень удобно блоками, поэтому не запутаешься. Были показаны реальные кейсы и примеры как зарабатывать. Сейчас уже имею пассивный доход 500$ ежемесячно. Считаю это вполне достойным результатом, может быть в будущем уволюсь с работы) Спасибо Хомичу за его метод)
10
Анна Шуляк
13 ноя
Постійно шукаю нові підходи та методики для покращення свого бізнесу, і курси Михайла Хомича стали справжнім одкровенням для мене. Крім глибоких теоретичних знань, Михайло надає практичні рекомендації, які легко адаптувати до своїх потреб. Мої продажі значно зросли, і я вдячна Михайлу за нові можливості та перспективи!
10
Степанида
10 ноя
Не могла понять, как правильно стартовать в своём маленьком бизнесе. Курсы Михаила дали мне чёткое понимание и структурированный план действий. Отличные материалы, доступное объяснение. Спасибо!
10
CosmicExplorer
08 ноя
Я ніколи не писав відгуки, але тут не можу втриматись. Михайло Хомич справжній профі! Кожне заняття було наповнене живими прикладами, які можна застосувати в реальному житті. Особливо сподобалася глибина аналізу ринкових тенденцій та підхід до вибору ніш для бізнесу. Все це подано з такою пристрастю та залученням, що заражаєшся впевненістю у власних силах. Цей курс став для мене не лише джерелом знань, а й справжнім натхненням.
10
Михайло Задорожний
20 окт
Випадково натрапив на безкоштовний вебінар Михайла Хомича про товарку.Спочатку мене не дуже цікавила ця тема,але вебінар мене захопив. Протягом години я отримав багато нових знань і мені стало легше зрозуміти,як почати продавати товари.Мої плани на майбутнє змінилися,і тепер я розглядаю можливість стати продажником. Дякую Михайлу за те,що пояснює складні речі зрозуміло і цікаво.Вебінар був корисним і мотивуючим
10
Ирина Бендик
18 окт
Я завжди вивчала щось нове. Пів року тому я вийшла на пенсію, але життя на тому не зупиняється, тому вирішила пройти бзекоштовний вебінар від Хомича по товарному бізнесу. Підробляти у товарці я не планую, пройшла просто із цікавості. Думаю дуже підійде курс тим, хто планує на цьому заробляти, є багато корисної інфи, а ти хто просто так прийшов на вебінар буде просто цікаво.
10
Правда о Хомиче това...
13 окт
Пожалуйста люди не верьте Михаилу Хомичу это все обман))) Его только интересует ваши деньги и все Базовые курсы и то не того качества,что надо Развод полный
1
Іван Головко
02 окт
Вже давно займаюсь товаркою і часто на мене налаштовують рекламу різні курси, іноді за наявністю вільного часу дивлюсь безкоштовні вебінари. На цей раз попався мені вебінар по курсу "Метод Хомич" і вирішив залишити короткий відгук по Хомичу Михайлу та матеріалу. За весь перегляд часто ловив на думці, що ті інструменти та методи про котрі каже в вебінарі Хомич, я вчив на практиці втрачаючи гроші або час. Шкода що я був занадто жадібним та гордим, щоб піти на якісь такі курси чи навіть подивитись вебінар.
10