Войти  |  Добавить сайт


www.instagram.com/khom1ch
Михаил Хомич отзывы

Добавлен: 2023.09.29

Михаил Хомич отзывы

 
Категории: Прочее
 
Михаил Хомич - это человек, обладающий глубокими знаниями и богатым опытом в сфере товарного бизнеса. Его профессиональные навыки и экспертиза вызывают восхищение. Он является успешным предпринимателем и узнаваемой фигурой в своей отрасли.

Михаил всегда готов поделиться своими знаниями и опытом с другими. Его путь к успеху - это история упорства, решимости и стремления к самосовершенствованию.

Помимо этого, Михаил известен своей доброжелательностью и готовностью помочь. Он активно участвует в благотворительных и общественных инициативах. Его доброта и готовность к сотрудничеству делают его не только успешным бизнесменом, но и человеком с открытым сердцем.

В итоге, Михаил Хомич - это выдающаяся личность, достигшая замечательных результатов в бизнесе, и служащая примером для других своими действиями и качествами характера.
 
 


 

Отзывы

( 35 )Средняя оценка - 10   из 10 Добавить отзыв  

Вова
11 апр
Курс Михаила Хомича актуален и практичен. Структура курса идеально подходит для новичков, а опыт менторов приятно удивил!
10
Олександр
09 апр
Неймовірно корисно для тих, хто хоче почати свій бізнес з нуля.
10
Паша
08 апр
Прості рішення складних завдань. Михайло навчив мене багато чому.
10
Денис
05 апр
Був на курсі метод Хомича. Стільки знань я ще в себе не впихував) за 5 місяців після навчання мій дохід збільшився втричі,завдяки знання від Міші. Особливо важливим виявилося розуміння цільової аудиторії та принципів роботи з соціальними мережами. Дякую Хомичу за цікавий та крутий курс, так тримати!\
10
Діма
03 апр
Оу, курс Міші це хіт! Підняв свій бізнес на новий рівень. Просто, доступно і мега корисно!
10
отзыв
01 апр
Михаил - настоящий профи. Его советы бесценны для начинающих.
10
Олександр
27 фев
Михайло Хомич - справжній експерт у своїй справі! Його знання і досвід допомогли мені переглянути свій підхід до бізнесу і досягти нових висот. Дякую за вашу цінну підтримку!
10
Ігор Петренко
26 фев
Після курсу відчуваю себе гуру е-комерції. Купа корисного стафу від Михайла. Респект і тисяча обіймів!
10
Катя
23 фев
Завдяки курсу Міші Хомича я відкрила для себе нові можливості в товарному бізнесі. Велике спасибі за знання та мотивацію.
10
Костя
23 фев
Благодарен за качественные знания и поддержку. После курса Михаила уверенно запустил свой проект. Отличный старт для новичков.
10
NovaNomad
22 фев
Михайло Хомич - справжній професіонал своєї справи! Його курси з товарного бізнесу просто неймовірні. За короткий час я освоїв безліч нових навичок і тепер успішно заробляю на своєму бізнесі. Дякую йому за цінні знання і підтримку!
10
BlazeArrow
20 фев
Пройдя курс по товарному бизнесу, я не только получил теоретические знания, но и смог применить их на практике. Результат не заставил себя ждать: мои продажи выросли до 6,000 товаров за квартал. Благодарю Михаила Хомича за возможность добиться таких выдающихся результатов.
10
Рома
19 фев
Михайло Хомич - справжній майстер своєї справи! Його курси з товарного бізнесу просто неймовірні. Отримав масу корисної інформації та впевненості у своїх силах. Дякую!
10
Олександр
15 янв
Коли хотів писати в чаті, мої повідомлення не відображались, хоча інші я бачив: як все добре і що хтось вніс передоплату Чудове шоу , але щось корисне я для себе взяв, ви той ще хохмач, Михайле
Андрій
12 янв
Після курсу 'Метод Хомича' моє розуміння електронної комерції значно покращилося. Вражений!
10
Світлана
11 янв
Після завершення курсу 'Метод Хомича', я відчула значний приріст у своїх навичках з онлайн-продажів. Чіткі та легкі для розуміння інструкції від Михайла допомогли мені швидко застосувати нові знання. Вже за перший місяць після курсу, я запустила три продукти і заробила 23000 грн чистого прибутку. Цей курс надав мені конкретні інструменти та впевненість для розвитку мого бізнесу. Я дуже вдячна за цінні знання та підтримку, які отримала.
10
Дякую за курс!
10 янв
Дякую за курс! Мої знання та доходи значно зросли. Вражена результатами.
10
Дякую Михайлу
10 янв
Курс надав цінні знання та практичні поради. Ефективний і корисний!
10
Ира
08 янв
Замечательный опыт обучения на курсе Михаила Хомича. Прекрасно организован, легко следовать инструкциям и советам.
10
Оксана
05 янв
До курса 'Метод Хомича' я сталкивалась с проблемами в продажах онлайн. Михаил Хомич подробно разъяснил мне ключевые аспекты товарного бизнеса, благодаря чему я смогла значительно улучшить свои результаты. Этот курс действительно помогает в реальной работе.
10
Михаил Хомич отзывы
02 янв
Отлично проведенное время! Просто и доступно о сложных вещах. Рекомендую всем!
10
Аноним
28 дек 2023
Классный курс! Много нового узнал, легко понять. Спасибо большое!
10
Майкл
21 дек 2023
Курс пройшов чисто з б***ої цікавості. Було круто, дуже сподобалось. Ментор був явно досвічений, були реальні кейси з життя, інформація актуальна. Дякую Михайлу!)
10
Тарас
23 ноя 2023
Я вже довгий час займаюся бізнесом, але завжди шукаю нові способи для його розвитку. Курси Михайла Хомича надали мені розуміння товарного ринку та нові стратегії для збільшення прибутку. Рекомендую всім, хто хоче залишатися на вершині в цій галузі.
10
Курс від Хомича
22 ноя 2023
Курс повністю змінив моє розуміння товарного бізнесу. Застосовуючи знання з оптимізації закупівель і ціноутворення, я зміг значно поліпшити свою прибутковість. Тепер мій пасивний дохід від продажів в інтернеті становить близько $2,000 щомісяця. Це більше, ніж я очікував, і я дуже вдячний за такі практичні та ефективні знання.
10
Мой отзыв
21 ноя 2023
Работая в сфере управления продажами, я всегда ищу способы улучшения своих навыков. Курсы Михаила Хомича помогли мне глубже понять нюансы товарного бизнеса и привнести новые стратегии в работу нашей команды. Очень ценный опыт для управленческого роста.
10
Курс от Хомича
20 ноя 2023
Курс Михаила Хомича дал мне именно то, что нужно для старта в бизнесе. Спасибо!
10
Михайло Хомич відгук
17 ноя 2023
Ефективно і корисно. Отримав більше, ніж очікував.
10
Capt. Price
14 ноя 2023
Устал работать на заурядной работе, захотелось чего-то нового. Посчитал товарку очень перспективным направлением. Прошел курс *Метод Хомича* от Михаила Хомича. Очень понравилась опытность Ментора, видно что в этом деле не первый год. Инфа подана очень удобно блоками, поэтому не запутаешься. Были показаны реальные кейсы и примеры как зарабатывать. Сейчас уже имею пассивный доход 500$ ежемесячно. Считаю это вполне достойным результатом, может быть в будущем уволюсь с работы) Спасибо Хомичу за его метод)
10
Анна Шуляк
13 ноя 2023
Постійно шукаю нові підходи та методики для покращення свого бізнесу, і курси Михайла Хомича стали справжнім одкровенням для мене. Крім глибоких теоретичних знань, Михайло надає практичні рекомендації, які легко адаптувати до своїх потреб. Мої продажі значно зросли, і я вдячна Михайлу за нові можливості та перспективи!
10
Степанида
10 ноя 2023
Не могла понять, как правильно стартовать в своём маленьком бизнесе. Курсы Михаила дали мне чёткое понимание и структурированный план действий. Отличные материалы, доступное объяснение. Спасибо!
10
CosmicExplorer
08 ноя 2023
Я ніколи не писав відгуки, але тут не можу втриматись. Михайло Хомич справжній профі! Кожне заняття було наповнене живими прикладами, які можна застосувати в реальному житті. Особливо сподобалася глибина аналізу ринкових тенденцій та підхід до вибору ніш для бізнесу. Все це подано з такою пристрастю та залученням, що заражаєшся впевненістю у власних силах. Цей курс став для мене не лише джерелом знань, а й справжнім натхненням.
10
Михайло Задорожний
20 окт 2023
Випадково натрапив на безкоштовний вебінар Михайла Хомича про товарку.Спочатку мене не дуже цікавила ця тема,але вебінар мене захопив. Протягом години я отримав багато нових знань і мені стало легше зрозуміти,як почати продавати товари.Мої плани на майбутнє змінилися,і тепер я розглядаю можливість стати продажником. Дякую Михайлу за те,що пояснює складні речі зрозуміло і цікаво.Вебінар був корисним і мотивуючим
10
Ирина Бендик
18 окт 2023
Я завжди вивчала щось нове. Пів року тому я вийшла на пенсію, але життя на тому не зупиняється, тому вирішила пройти бзекоштовний вебінар від Хомича по товарному бізнесу. Підробляти у товарці я не планую, пройшла просто із цікавості. Думаю дуже підійде курс тим, хто планує на цьому заробляти, є багато корисної інфи, а ти хто просто так прийшов на вебінар буде просто цікаво.
10
Іван Головко
02 окт 2023
Вже давно займаюсь товаркою і часто на мене налаштовують рекламу різні курси, іноді за наявністю вільного часу дивлюсь безкоштовні вебінари. На цей раз попався мені вебінар по курсу "Метод Хомич" і вирішив залишити короткий відгук по Хомичу Михайлу та матеріалу. За весь перегляд часто ловив на думці, що ті інструменти та методи про котрі каже в вебінарі Хомич, я вчив на практиці втрачаючи гроші або час. Шкода що я був занадто жадібним та гордим, щоб піти на якісь такі курси чи навіть подивитись вебінар.
10